Kabiny

Kabiny

  • KabinyNew Holland 4020F
  • KabinyLS R60
  • KabinyDong - Feng DF 404
Na rynku polskim Firma Prywatna KOJA jest jednym z głównych producentów rożnego rodzaju kabin ochronnych do ciągników rolniczych. Szkielet kabiny jest konstrukcją spawaną, wykonaną z profili stalowych o różnym przekroju odpowiedniej wytrzymałości. Ponadto stworzyliśmy własny specjalny profil, który obecnie stosujemy w nowych konstrukcjach kabin.

Intensywne badania nad tworzeniem własnego profilu pozwoliły zapewnić operatorowi wyjątkowy poziom komfortu i najlepsze warunki pracy. W znaczącym stopniu zastosowanie tego profilu wpłynęło również na obniżenie poziomu hałasu w kabinie.

Produkowana kabina zapewnia operatorowi komfortowe i bezpieczne warunki pracy, chroni operatora w przypadku przewrócenia się ciągnika. Każdy typ kabiny posiada uchylny dach oraz uchylną tylną szybę. Szyby zastosowane w naszych kabinach wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego i są osadzane w specjalnej gumowej uszczelce. Sposób zamocowania szyb w szkielecie kabiny oraz w drzwiach kabiny, pozwala na łatwą i szybką wymianę szyby w razie jej uszkodzenia. Dzięki nowoczesnej technologii lakierowania, każda kabina jest odpowiednio zabezpieczona przed korozją.

 

Oferowane przez nas kabiny należą do samodzielnego montażu. Istnieje również możliwość wykonania usługi montażu przy odbiorze kabiny. Kabina mocowana jest do ciągnika za pomocą poduszek gumowych, które tłumią drgania równocześnie poprawiając komfort jazdy. Wnętrze kabiny wyłożone jest specjalną okładziną tapicerską o właściwościach wygłuszających oraz w zależności od typu kabiny, dodatkowo zastosowane mogą być elementy wykonane z ABS. Kabiny sprzedawane są z kompletnym zestawem wsporników, śrub, uszczelek potrzebnych do montażu. W zależności od typu i zamówienia, kabina może posiadać także różne dodatkowe wyposażenie takie jak ogrzewanie zwykłe, klimatyzacja,  szyberdach.

2012-02-16 18:10 Opublikował: Andrzej Konopka

Nasi klienci

Nasi partnerzy

Zetor Farmtrac

Masz pytanie? Z chęcią odpowiemy na nie wszystkie

Newsletter Podaj e-mail, na który chcesz otrzymywać informacje

Kontakt

Firma Prywatna KOJA Janina Konopka
18-520 Stawiski, ul. Smolniki 11

TEL 086 474 26 03; FAX 086 278 51 33
E-MAIL: biuro@koja.com.pl

Więcej informacji kontaktowych